Antyspam
ARTYKUŁY OGŁOSZENIA FIRMY
komentowane oceniane czytane

Nocne działania militarne w powiecie

› Aktualności ponad rok temu    4.07.2015
Anna Twardowska
komentarzy 0 ocen 0 / 0%
A A A
 fot. W. Stańko

Wyznaczone grupy rekonstrukcyjne, wezmą udział w nocnej grze terenowej. Rozpocznie się ona w czwartek (9 lipca), od godz. 22.00 i potrwa aż do godz. 2.00. Trasy biegną przez tereny odległe od domostw, jednak mieszkańcy okolicznych wsi (na północ od Gostynia), mimo wszystko mogą usłyszeć odległe odgłosy bitewne: eksplozje, strzały karabinowe.

 

Gra terenowa jest wydarzeniem, w którym grupy rekonstrukcyjne wcielają się w role żołnierzy II wojny światowej. Wraz z rozpoczęciem gry, uczestnicy otrzymują rozkazy, które muszą wypełnić używając do tego sprytu, rynsztunku i własnych umiejętności. Celem gry jest sprawdzenie umiejętności pracy w grupie w terenie oraz podejmowania działań o różnym stopniu trudności. Nad bezpieczeństwem uczestników czuwać będą obserwatorzy oraz ekipa pirotechniczna. Oczywiście mieszkańcom sugerujemy, aby nie odpowiadać ogniem karabinów, na odgłosy strzałów. Charakter misji jest jak najbardziej pokojowy.

 

O bezpłatnym Strefobusie, rajdzie pojazdów militarnych oraz zbiórce na rehabilitacje żołnierzy i małego Kacpra, czytaj tutaj (kliknij).

+ 0 głosów: 0 (0%) 0 -
dodaj zdjęcia Masz swoje autorskie zdjęcia? Dodaj je do naszego tekstu.
Komentarze (0)

Serwisy internetowe jarocinska.pl, zpleszewa.pl, rawicz24.pl, gostynska.pl, krotoszynska.pl nie ponoszą odpowiedzialności za treść komentarzy. Komentarze nie są moderowane. Wpisy niezwiązane z tematem, wulgarne, obraźliwe, naruszające prawo będą usuwane zgodnie z postanowieniami Regulaminu.

dodaj komentarzbądź pierwszy!